Як перевірити орфографію в Excel

В Excel можлива стандартна перевірка орфографії Microsoft Office

На жаль, перевіряти орфографію у файлах Excel так, як ми це робимо у Word — з підкресленням неправильно написаних слів червоними лініями, — неможливо (якщо вам відомий такий спосіб, розповідайте нам про нього!). Excel створювався з розрахунком на роботу насамперед із числами, тому перевірці орфографії в ньому Microsoft приділила мало уваги.

Проте перевірка орфографії в ньому, звичайно, можлива — за допомогою діалогового вікна Перевірка орфографії. Це стандартний метод у всіх програмах Microsoft Office.

Щоб запустити перевірку орфографії в Excel, клацніть вкладку Рецензування й натисніть на ній кнопку Орфографія, або просто натисніть клавішу F7. З’явиться звичне діалогове вікно Орфографія зі стандартними варіантами дій: Пропустити, Пропустити всі, Додати в словник, Змінити, Змінити всі, Скасувати.

  • Якщо вам потрібно перевірити орфографію в конкретній клітинці, виберіть цю клітинку й установіть у ній текстовий курсор, виконавши подвійне клацання, потім запустіть перевірку орфографії клавішею F7.
  • Якщо вам потрібно перевірити орфографію в кількох клітинках, виділіть їх за допомогою клавіші SHIFT, потім запустіть перевірку орфографії клавішею F7.
  • Якщо вам потрібно перевірити орфографію на всьому аркуші, виберіть будь-яку клітинку, НЕ виконуючи подвійне клацання на ній і НЕ розташовуючи текстовий курсор усередині неї, потім запустіть перевірку клавішею F7. Зверніть увагу, що при цьому перевірятимуться також усі коментарі, заголовки сторінок, колонтитули й текст на графічних елементах.

Примітка: Excel не перевіряє орфографію в клітинках, які містять формули.

View all posts

Подібні публікації

Як об’єднувати сегменти в TagEditor

Інколи під час роботи в TagEditor, особливо за виконання редактури або вичитки, виникає необхідність розширити вже існуючий сегмент, додавши до нього частину наступного, або, навпаки, розбити вже наявний сегмент на частини. Зазвичай така ситуація виникає за некоректної сегментації або складної структури вихідного тексту.

Читати повністю

Дякую!


Ви успішно підписалися.